• Ciemięga
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IMG 20181211 140657                 11 grudnia 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie pod opieką nauczycieli p.Martyny Wiącek-Piwońskiej i p.Zbigniewa Matraszka wybrali się do Lublina, gdzie na Hali „Globus” razem ze swoimi rówieśnikami z całej Lubelszczyzny mogli spędzić czas w sportowej atmosferze.

                 Cykl spotkań SKS on Tour realizowany przez Program Szkolny Klub Sportowy ma za zadanie upowszechniać sport wśród dzieci i młodzieży, jak również zachęcać najmłodszych do regularnej aktywności fizycznej.

                 Wydarzenie trwało kilka godzin i miało formę świetnej zabawy. Organizator przygotował dla uczestników obwód stacyjny, który składał się z 10 stacji. Na każdej stacji uczniowie poznawali nowe formy aktywności, każdy miał szansę nauczyć się jazdy na deskorolce czy spróbować swoich sił w Speed-ballu. Uczestnicy otrzymali drobne upominki i poczęstunek, jednak SKS-owe koszulki okazały się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie wrócili pełni energii i motywacji do rozwijania swoich sprawności sportowych.

                 Dziękujemy za możliwość wyjazdu Stowarzyszeniu „U Źródeł Ciemięgi” jak również Radzie Rodziców SP w Miłocinie.

Zapraszamy do galerii.

Martyna Wiącek-Piwońska

Stowarzyszenie w Liczbach

156
Imprez dla dzieci
79
Imprez okolicznościowych
172
Zawodów sportowych
49
Członków