• Ciemięga
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze imprezy sportowe znalazły się w finałowej 16-tce najlepszych projektów w kraju w upowszechnianiu sportu masowego i rodzinnego na terenach wiejskich w roku 2021. Byliśmy najlepsi w województwie, a w skali kraju zdobyliśmy 12 miejsce.

W dniach 10-12 grudnia 4-osobowa delegacja Stowarzyszenia „U źródeł Ciemięgi" gościła na Zamku w Uniejowie na podsumowaniu roku 2021 w Krajowym Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe, gdzie podczas gali finałowej odebraliśmy pamiątkowe puchary i nagrody. Nagrodzone zostały również najlepsze kluby w sporcie wyczynowym oraz województwa za wyniki podczas mistrzostw Zrzeszenia LZS w różnych dyscyplinach.

Nasza delegacja w składzie: Joanna Kaznowska, Stanisława Zygo, Olga Matyjasik, Mariola Szeleźniak wzięła udział w wielu ciekawych prelekcjach oraz zawodach sportowych. Odbyliśmy profesjonalny, kilkugodzinny trening w Nordic Walking pod okiem aktualnego Mistrza Polski i Europy – Jakuba Deląga.

Miłą i atrakcyjną niespodzianką były zajęcia rekreacyjne w Termach Uniejów. Do Miłocina wróciliśmy wypoczęci i zmotywowani do dalszego działania.

Zapraszamy do galerii.

Joanna Kaznowska

Stowarzyszenie w Liczbach

156
Imprez dla dzieci
79
Imprez okolicznościowych
172
Zawodów sportowych
49
Członków